Pokaż więcej
  • HASCO PARACETAMOL 500 mg - 15 tabletek

HASCO PARACETAMOL 500 mg - 15 tabletek

£2,49
Produkt Dostępny
  • Produkt jest lekiem
  • Producent: Hasco-lek
Tagi: przeciwbólowe, bóle różnego pochodzenia, ból gardła, ból zębów, ból kostny, ból stawów, migrena, ból głowy, ból mięśni, przeziębienie, bolesne miesiączkowanie, grypa, paracetamol

Wskazania:
Preparat wskazany w bólach głowy, bólach gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych; bolesnym miesiączkowanie, przeziębieniach i stanach grypopodobnych.

Skład:
1 tabletka zawiera: substancję czynną: paracetamol 500mg oraz substancje pomocnicze.

Stosowanie:
Należy stosować osoby dorosłe i dzieci w wieku powyżej 12 lat -2 tabletki, w razie konieczności do 4 razy na dobę. Nie przyjmować leku częściej niż co 4 godziny. Nie przekraczać dawki maksymalnej do 8 tabletek na dobę. Dzieci w wieku 6-12 lat - 0,5-1 tabletki, w razie konieczności do 4 razy na dobę. Nie przyjmować leku częściej niż co 4 godziny. Nie przekraczać dawki maksymalnej do 4 tabletek na dobę.

Opakowanie:
15 tabletek


Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.